2 Парчиња Патување Четка за заби Првенство Случај, Преносни Паста за заби Складирање Четка за заби Случај, 7.8 инчи Држач, Четка за заби со Капак за Патување, Кампувањ?

2 Парчиња Патување Четка за заби Првенство Случај, Преносни Паста за заби Складирање Четка за заби Случај, 7.8

Залиха
DEN 239.76
Износ:

✨Еко-пријателски Материјали - четката патување случај усвојува премиум храна-одделение PP материјали, цврсти и издржливи, рециклираат.Само вистинската големина, погодна за возрасни и деца. ✨Мулти-функционален простор за Чување - Четка за заби носителот организатор е дизајниран со две чаши тесно испреплетени со поврзување на прстен.Не само што може да се одржи четки за заби, паста за заби, чешли, шминка четки, или други патни essentials, тоа исто така може да се користи за перење нагоре. ✨Лесно да се Носат - На 7.8 2.3 x-инчен преносни четка за заби случај е малку помошник за патување, која може да се одржи различни патување суштински елементи и да се зачува простор во вашата торба, што го вашето патување повеќе погодно. ✨Универзална Fit - Оваа четка за заби покрие случај одговара на повеќето четка и паста за заби или други патни essentials, видете големина инструкции за детали.И здрав четка за заби случај, исто така, го задржува вашето патување essentials безбедни од bumping и дробење. ✨Топло Совети - Четка за заби случај не е погоден за електрични четки за заби и премногу голем за паста за заби.Обезбедување на вас со задоволително искуство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози