Arcan 8.5 Обложен Челик Кочница Caliper Закачалки, 2-Pack (ABCH2PK)

Arcan 8.5 Обложен Челик Кочница Caliper Закачалки, 2-Pack (ABCH2PK)

Залиха
DEN 216.00
Износ:

СПРЕЧИ КОЧНИЦА ЛИНИЈА ШТЕТА : Држи кочница дебеломер или CV оски нагоре и надвор од патот, додека сервисирање суспензија компоненти, сопирачките, итн.без нагласувајќи црева или сврзувачки елементи.ТЕШКИ : челик жица изградба можете безбедно поддршка до 100 кг.ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ : Натопи слој и заоблени совети спречи гребење на вашиот насликани суспензија компоненти.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ : светла зелена боја осигурува дека не misplace нив или да ги оставам во прилог на возилото.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Во 8.5" долго со големи 2.3" куки прави овие закачалки лесен за употреба.Секој пакет вклучува 2 кочница куки.

Декларирани својства

Најдобри предлози