MYJK Подобрување на Замена на Зглобот Ремени за Oculus Потрагата 1 Генералот & Oculus Судир S' Контролер (Црна)

MYJK Подобрување на Замена на Зглобот Ремени за Oculus Потрагата 1 Генералот & Oculus Судир S' Контролер (Црна)

Залиха
DEN 1269.60
Износ:

Само компатибилни со Oculus Потрагата 1 Генералот и Oculus Судир s, НЕ се РАБОТИ ЗА Потрагата 2 Генерал. Подобрување на VR Игра Искуство : Крпа прилагодливи зглоб ремени се Надополни подобрување во однос на Оригиналните Oculus зглоб ремени.Лесен за инсталација : Само вметнете ја подобри зглоб ремени пластични цилиндри Компонента во Oculus контролори слотови.Безбедна : врвка за околу ремени може да се прилагоди и безбедно заклучен во најдобра позиција.Направен од висок квалитет на ткаенина ткаени материјали,тоа е Поудобно и Sweatproof од оригиналот oculus зглоб ремени.Пакетот вклучува 2 зглоб ремени,не вклучувајќи го oculus безжичен контролер.

Декларирани својства

Најдобри предлози