JINQIANSHANGMAO 4Pcs A4 29cm Swan Дива Патка Езеро DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Образец Тинејџери

JINQIANSHANGMAO 4Pcs A4 29cm Swan Дива Патка Езеро DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување

Залиха
DEN 167.76
Износ:

【Трајни образец】 Тоа е направен од високо-квалитет на еколошки материјали, мека и издржливи, и на рабовите се криви и безбедно.Многу погодна за задоволување на вашите потреби за занаети и DIY проекти. 【Обновливи образец】 Оваа дефиниција е издржлив, еднократно, преносни и перат.Тоа е безбедно за употреба и лесно да се чисти. 【Совршен подарок】 цртање образец сет е одличен подарок за децата, пријателите, семејството и себе си!Можете да изберете го ова поставување на шаблони за да се задоволат дневните потреби како домашна декорација, мебел, реновирање, фото албум DIY или други креации!. 【Креативни и мултифункционален】 Мултифункционален уметничко сликарство дефиниција за Обновливи цвет дефиниција е широко се користи на површината на различни занаети.Многу креативни и дизајн смисла. 【Широка примена】Тоа е многу погоден за боја, мастило подлога, спреј бои, рака-сликарство, текстил, ѕид, мебел, декорација.

Декларирани својства

Најдобри предлози