6 Инчен Пластични Јамка Колче Кука

6 Инчен Пластични Јамка Колче Кука

Залиха
DEN 907.20
Износ:

Одговара или slatwall или pegboard системи за флексибилност.Сртови се задржи производи рамномерно распоредени за униформа екранот.Криви крајот штити стока од паѓање на подот толку помошници во косата и превенција на болестите.

Декларирани својства

Најдобри предлози