Прилагодливи Бебе Мека Главата за Поддршка & Главата за Поддршка на Бендот - Деца Патување столче Безбедност Перница Перница, Банана U-Форма Шетач Главата Поддршка ?

Прилагодливи Бебе Мека Главата за Поддршка & Главата за Поддршка на Бендот - Деца Патување столче Безбедност

Залиха
DEN 805.92
Износ:

♡【Безбедност Поддршка за Поспано Бебе】 : Соодветни на детската глава поддршка, раководител заштитна, ја олеснува вратот вирус за поспан години возеше заедно за нап време автомобил вози и долги патот патувања.Тоа е ефективна алатка за да се заштити вашето дете и да се направи тој спијат во удобни начин. ♡【Лесно да го Инсталирате, Прилагодлив се Водат за Рака】 : Место на поместена дел на детето челото по малку еден упокои, а потоа се утврдат рака со столче/шетач.Кога вашето дете се разбуди, ве молиме кликнете на тока да се ослободи. ♡【 Повеќенаменски】 : Погоден за секое бебе седишта, автомобил седишта, Pram колички, итн.Најдобар Автомобил Седиште Вратот Олеснување и Главата за Поддршка на Бендот. ♡【Совршен Подарок Избор 】 : Тие се слатки подароци и за новороденчиња и Мајки.Ние исто така нудиме одлични услуги на клиентите, ако имате било каков проблем со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас!. ♡【Големина】 Главата за Поддршка на Бендот : раководителот на рака е 30 cm долги, 8 cm широк и задни рака е околу 90 cm долги, во вкупна вредност од околу 1.2 метри.Потпирачи за глава : Висина 22cm /8.66" , отворете ширина околу 26cm/10.24".

Декларирани својства

Најдобри предлози