Сол и црн Пипер Shakers Стакло Сет (Јасно)

Сол и црн Пипер Shakers Стакло Сет (Јасно)

Залиха
DEN 215.52
Износ:

Вклучува една сол shaker и еден црн пипер shaker.Здрав стакло shakers со метални капаци.Јасно дизајн ајде ќе видите кога тие се подготвени да рефил.Совршен додаток на било кој ресторан или бистри табела.Вклучува 2 мл.shakers.

Декларирани својства

Најдобри предлози