BRDI Електронски Четка за заби, 5 Четкање Режими за Автоматско Мемориска Функција У Облик на Електрична Четка за заби Водоотпорен Дизајн за Заб Чистење(Постари Деца)

BRDI Електронски Четка за заби, 5 Четкање Режими за Автоматско Мемориска Функција У Облик на Електрична Четка

Залиха
DEN 1432.80
Износ:

Брзо Погодно : Тоа трае само 60 секунди за да се работи после switch е активиран, интелигентни четкање, брз и лесен.Водоотпорен Дизајн : Донесување водоотпорен дизајн, водоотпорен одделение е IPX7, која може лесно да се чистат и се користи безбедно. 360 степени Орален Чистење : Оваа четка за заби е У облик, кој може да чисти устата во 360 степени, и сите заби може да се бранеа во исто време. 5 Четкање Начини : На електрична четка за заби има автоматско заб четкање и 5 различни начини, што го прави лесен за децата, да ги измијат забите.Автоматско Мемориска Функција : Со автоматско мемориска функција, тоа може да се сместат на корисникот навики интелигентно, кој е ефикасен и удобен.

Декларирани својства

Најдобри предлози