Furhaven Стабилна Шепи Лесно Мулти-Чекор Милениче по Скалите за Високо Кревети, Софи, и Мебел за Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки - Повеќе Бои и Големини

Furhaven Стабилна Шепи Лесно Мулти-Чекор Милениче по Скалите за Високо Кревети, Софи, и Мебел за Мали, Средни

Залиха
DEN 887.76
Износ:

ДИЗАЈНИРАН ЗА МОБИЛНОСТ : мулти-чекор пет скали е дизајнирана да им помогне на домашни миленици во добивање на и од места на кота, како што се високи кревети, софи, recliners, и столчиња; тоа е совршена мобилност решение за мали, стареење, и физички инвалидитет домашни миленици.КОНВЕРТИБИЛНА : На 3-Чекор милениче по скалите може да се конвертира во 2-Чекор форма фактор користење на собранието за полнење и вклучени инструкции; алтернатива конфигурации обезбеди погодности за полесно мобилност и удобност.ОДЕЊЕ ПОВРШИНА : платформи се наредени со мека faux крзно дека е пријател на noses и шепи за зголемена мобилност на удобност.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Сива; 3-Чекор, 17.7" x 15.75" x 22".ДОСТАПНИ ВАРИЈАНТИ : куче по скалите дојде во Браун, Крем, и Сива; тоа е, исто така, достапен во 3 Чекори и 4-Чекори.ЛЕСНО НЕГА : миленичиња скалите се прават лесно да се чисти за ваша погодност; за повеќе специфични инструкции за чистење, ве молиме обратете се до висат ознака и/или цвест етикета (ако е применливо).КЛИЕНТИТЕ УВЕРУВАЊЕ : производот доаѓа со 90 ден ограничен опфат против материјал дефекти и, исто така може да се квалификуваат за нашите 60-ден Грижете се-Бесплатна Програма; ограничувања се применуваат : купува од неовластен 3-партиски препродавачи може да не бидат опфатени со Furhaven.

Декларирани својства

Најдобри предлози