ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ Бања Ткиво Носител (Не Стандардна Големина) Ретро Квадратни Дрвени Бутик Декорација за Домашна Канцеларија Автомобил - Браун (Brown 5 Инчи)

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ Бања Ткиво Носител (Не Стандардна Големина) Ретро Квадратни Дрвени Бутик Декорација за

Залиха
DEN 431.76
Износ:

На оваа ретро стил дрвени ткиво носител е рачно изработени, изработка на секое парче уникатен уметнички дела.Елегантен Дизајн - Дрвени коцка кутија украсена со гроздобер стил метални делови.Лесно да се Рефил Ткива - Шарки капак е лесно да се отвори и нема потреба да се подигне прозорецот да рефил ткивата. [Ве молиме Имајте во предвид] : 5 инчи Не е Стандардна Големина *Ако одберете 5 инчи, лицето ткиво може да треба да се отстранат од картонска кутија тие дојдоа.Пакетот вклучува : Бања Ткиво Носителот x 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози