Громот Bay Прицврстување ToolsTB88-3R2-3-PK 6 Долго Број 3 Квадратни Моќ Малку со 1/4 Хексадецимален Диск, 2 Дел (3 Парчиња), Црна

Громот Bay Прицврстување ToolsTB88-3R2-3-PK 6 Долго Број 3 Квадратни Моќ Малку со 1/4 Хексадецимален Диск, 2

Залиха
DEN 355.68
Износ:

#3 квадратни малку во 6 инчи долг со 1/4 инчи хексадецимален диск.За градежништво и индустрија.Прицврстување алатки на боја и квалитет.Побрзо пријателски избалансирани цврстина за издржливост.Црна брилијантен боја заврши спакувани во удобен сетови.

Декларирани својства

Најдобри предлози