Помине Уметност Декорација за Полнење, 240Pcs Божиќ Нокти Шарм Rhinestones Кутија Мешани Снегулка Ирваси Чорапи Бел Бонбони Трска Елка Сјајот Дизајн за Нокти Занаети Додат

Помине Уметност Декорација за Полнење, 240Pcs Божиќ Нокти Шарм Rhinestones Кутија Мешани Снегулка Ирваси Чорапи

Залиха
DEN 551.76
Износ:

【2021 КРЕАТИВНИ БОЖИЌ МОДЕЛ】Оваа 3 D помине уметност украси комплет се достапни во 24 различни божиќ елементи стил, снегулка/snowmen/елка/Божиќ шапка/Божиќ чорапи/ѕвона/ирваси/венец/Свеќи, и сл.одличен подарок за вашата девојка,жена,мајка, пријатели, колеги. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】Божиќ нокти шарм се состои од високо квалитетни алуминиумски метална база, украсен со дијамант, дијаманти со убави аспекти за сечење.Деликатни украси се добро направени, лесни, отпорни, долготрајни осветленоста и сјај. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】3 D помине додатоци се лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Правење на вашиот сопствен помине уметност стил,да ви помогне да го освои најмногу восхит во партијата. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】Божиќ дизајн на метални помине studs помине шарм DIY.Таа работи многу добро за вашиот помине уметност, DIY занает украсување, облека, чевли и така натаму.Е многу лична и модерен метал помине шарм rhinestones за занаети. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】240 PCS висок квалитет на метални декорации на ноктите, 20 видови форми, секој облик 10 PCS; 1 buc исклучителна складирање кутија.Сите производи се добро спакуван.

Декларирани својства

Најдобри предлози