KFidFran 5pcs M6x16 Мотоцикл Завртки Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки Завртки Ореви Табличка Рамка Fastener Multicolor(5 stücke M6x16 Motorradschrauben Schraube Innensechskantschrauben Schrauben Mu

KFidFran 5pcs M6x16 Мотоцикл Завртки Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки Завртки Ореви Табличка Рамка

Залиха
DEN 1401.60
Износ:

На завртката темата е остар, и компактен, може да се задржи во добра форма и се чува во место цврсто по одредување.Големина на : Глава Висина : 6mm / 0.23", Нишка Должина : 16mm / 0.63", Навој Дијаметар : M6x1.0. Штекерот главата кап завртки се направени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик и не сме склони да' рѓа.6 двострано глава ги прави лесно да се инсталира користење на стандарден клуч или socket set.(Der 6-seitige Kopf erleichtert умре Инсталација mit einem Standardschlüssel oder einem Steckschlüsselsatz.Ве молиме потврдете ја завртката големина ти треба пред купување за да се избегне купување на погрешен.(Bitte bestätigen Sie vor dem Kauf умре benötigte Schraubengröße, um einen falschen Kauf zu vermeiden.

Декларирани својства

Најдобри предлози