Црна Кожа Берберот Салон за Убавина Спа Масажа Опрема Стил Стол Дете Столици Бустер Седиште Перница, Високи Столчиња Помошни Heightening Места Перница за Baby & Kids (Црна)

Црна Кожа Берберот Салон за Убавина Спа Масажа Опрема Стил Стол Дете Столици Бустер Седиште Перница, Високи

Залиха
DEN 1569.60
Износ:

????【СОСТОЈБА】 Сосема Нов.Боја : Црна.Материјал : кожа.Погоден за сите видови на дизајни на пазарот, како што се : ретро столици, вртливата столици, јадење столици, шминка столици, убавина столици, armchairs, столици, бар столици, вртливата столици. ????【ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА】 42cm / 16.5" (L) X 32cm / 12.6" (W) X 22cm / 8.6" (H), дебели : 16.5 cm / 6.5".Нога Маска : е 36,5 cm / 14.4" (L) X 24cm / 9.5" (W).Сунѓерот перница да нога маска : 40cm / 15.8" (Од Врвот на Бустер до Дното).Универзален се вклопува во салон за убавина спа масажа опрема стил бербер стол highchairs помошни heightening места перница на пазарот стандард. ????【КАРАКТЕРИСТИКИ】 Оваа универзална висока густина пена бустер седиште е 6 1/2 " дебела за вашиот помалите клиенти.Нашето дете столици бустер стил стол heightening седиште перница ќе го задржи деца седи удобно, додека за заштита на вашето дете искуство. ????【ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ】 Дебело Дете Бустер Седиште Перница за лесно чистење Најдобар дизајн за деца бустер Одговара на повеќето стандардни стил стол на пазарот.Штити стил, столици 16.5 cm / 6.5" густа пена соочи се додава удобност и екстра висина. ????【ЛЕСНО ПРОДАВНИЦА】 Конструиран со Висока Густина пена.Гаранција да трае и ќе не форматот се издолжува.Кука на крајот го прави полесно за вас да се откажам до тоа да се зачува простор.

Декларирани својства

Најдобри предлози