Професионални Компјутерски Поправка Алатка за Полнење, Прецизност Лаптоп, КОМПЈУТЕР Шрафцигер Сет, со 98 Магнетни Малку, Анти-Статички Зглоб и 41 Практични Поправка

Професионални Компјутерски Поправка Алатка за Полнење, Прецизност Лаптоп, КОМПЈУТЕР Шрафцигер Сет, со 98 Магнетни

Залиха
DEN 599.76
Износ:

0 за Macbook, i Phone, лаптоп, Android телефон, Nintendo, PS4 или на друг конзола за игри, и Филипс PH000, PH00, PH0 за некои апарати за дома, часовници, играчки, и очила.Страна на битна и за чување на резервоар е означен со моделот големина за лесно да го пронајдете оној што ви треба.【Широко применливи】 139 IN1 компјутер поправка комплет комбинира 63 различни видови на шрафцигер битови, вклучувајќи Torx T5, T6, T8, Y-тип 0.На Оксфорд ткаенина торба содржи повеќе од десетина цврсто фиксирани слотови и фиксна еластична бендови, дури и ако ја алатката е потресена насилно, тоа нема да падне.На шрафцигер конектор има одлична магнетна привлечност перформанси, а тоа е лесен и брзо да се замени со малку. 【Практични конфигурација】 Овој лаптоп поправка алатка комплет вклучува 41 практични одржување алатки : двоен-на чело метал љубопитните алатка, пластични љубопитните бар, scraper, триаголен трансферот, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози