PolarPro QuartzLine 67mm ND1000 Камера Филтер (10-Стоп Неутрален Густина Филтер)

PolarPro QuartzLine 67mm ND1000 Камера Филтер (10-Стоп Неутрален Густина Филтер)

Залиха
DEN 3839.76
Износ:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 99.9% Чист Спои Кварц стакло елемент со база Индекс на рефракција на само 1.46 за жилет остри слики. 10-Стоп Неутрален Густина Филтер за долго изложување фотографија со нула слика деградација. 67mm Солиден Месинг Рамка / Нови оптички слој технологии се постигне во близина совршен целна пренос, додека одржување на Хипер Неутрална Боја на профилот.Абразија Отпорни и Hydrophobic облоги се зголеми површината цврстина и да се направи лесно чистење.Вклучува Quartz Line Филтер, Мека Филтер Случај, Тешко Филтер Случај, Микрофибер Крпа, и Доживотна Гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози