Трансформатор 4-Bay Батеријата Апарат за полнење за Ascom d62 и i62 Батерии. Напојување Вклучени

Трансформатор 4-Bay Батеријата Апарат за полнење за Ascom d62 и i62 Батерии. Напојување Вклучени

Залиха
DEN 3816.00
Износ:

Quad Апарат за полнење за Ascom d62 и i62 Серија Батеријата Пакети.Вклучува USB Тип C напојување.Пријави Батерии во 5 часа или помалку!.Карактеристики трајни Златни Игли за да се обезбеди повеќе доследна и долгорочна врска со батеријата пакет за секој бесплатно, и LED светлата да се покаже секој batterys статус на полнење.Компатибилен Батеријата Модели : 660217 и 660190.

Декларирани својства

Најдобри предлози