Shipenophy Игра Контролер Складирање Торба, Gamepad Случај Водоотпорен Патент ЕВА Материјал со Рачка Торба за PS5 Игра Контролер

Shipenophy Игра Контролер Складирање Торба, Gamepad Случај Водоотпорен Патент ЕВА Материјал со Рачка Торба за

Залиха
DEN 2102.40
Износ:

Може и заштита на вашиот уред од гребнатини, влијанија, прашина и штета, погоден за PS5 игра контролер.Користење на високо‑квалитетни ЕВА материјал, притисок‑доказ и анти‑капка, ги носи сите‑коло заштита на вашиот gamepad.Издржливи водоотпорен патент, може да издржи повеќе pullings, многу безбедна и сигурна.Парична казна изработка, совршен стил, неш тип, мала тежина, добро чувство и издржливост.Со густа мрежа нето џеб внатре, може да се сместат мали предмети како што се податоци кабли, добар подарок за игра љубовници.

Декларирани својства

Најдобри предлози