Wolo (858-RT) Торнадо 2.5 Литри Капацитет на Резервоар

Wolo (858-RT) Торнадо 2.5 Литри Капацитет на Резервоар

Залиха
DEN 2043.36
Износ:

2.5 литри челик резервоарот.Црна насликани да се спречи рѓа и корозија. 2 тешки челик монтажа голема заграда дека се заварени на резервоарот.Други резервоарот карактеристики се вграден притисок прекинувач, прирачник за вода, одвод, мерач на притисок, притисок олеснување вентил и месинг фитинзи.

Декларирани својства

Најдобри предлози