2 Предмети,1 Зелена Yescom Божиќ Хартија за Завиткување за Складирање Кутија Пакет со 1 Црвена Божиќ Венец Складирање Торба

2 Предмети,1 Зелена Yescom Божиќ Хартија за Завиткување за Складирање Кутија Пакет со 1 Црвена Божиќ Венец Складирање

Залиха
DEN 1903.20
Износ:

[Божиќ Венец Складирање Кутија/Торба] : ги штити Расклопна за лесно складирање во бараките, гаражи и повеќе. [Хуманизирано се Справи со Дизајн] : Карактеристики цврсти рачки на страната на што ќе ви овозможи да го подигнете нагоре или повлече на леснотија. [Трајни & Заштитна] : Надворешноста торба направени од издржлив, водоотпорен 600 D оксфорд ткаенина, и заштита на вашиот Божиќ garlands од влага во воздухот. [Жив Боја] : Топло и живописни бои за совршено да се совпаѓаат фестивал во околината, која дава освежувачко изглед на вашиот Божиќ украси & исто така, помага да се зголеми Божиќ дух.

Декларирани својства

Најдобри предлози