Kehaoy Складирање Клупата Троседот Клупата Чевли Багажник, Едноставна Модерни Чевли Складирање Столче со Пренослив Перница Скриени Фиока Чадор Штандот за Чевли Скла

Kehaoy Складирање Клупата Троседот Клупата Чевли Багажник, Едноставна Модерни Чевли Складирање Столче со Пренослив

Залиха
DEN 290.40
Износ:

✅ Нашите чевли организатор решетката е изградена на високо-квалитетна и солидна МДФ одбор, кои можат силно да се поддржи лицето седи на него и одржување години на употреба. ✅ Врвот седиште перница е поместена со мека и висока еластичност сунѓер кој ви дава удобно седиште за менување на чевли. ✅ Две-ниво полиците на една страна, за кратко чевли, секоја полица може да се одржи 3 пара чевли, еден бран поголем дел, од друга страна, за чизми и високи потпетици. ✅ Додека скриени оддел нуди удобен простор за рамни сандали, флип апостолки , чорапи, копчиња, чевли почиста за полнење или други дребулии имате милување. ✅ Добро се вклопува во ходникот, entryway, foyer, спална соба и сл.(Лесно собрание : со комплетен прибор и специфична инсталација рачно, тоа ќе ви биде потребно помалку време да се соберат добро).

Декларирани својства

Најдобри предлози