ToolBay Прецизност Шрафцигер Поставите Toolkit - 122 во 1 Електронски Поправка Алатка за Полнење за паметен Телефон, КОМПЈУТЕР, Компјутер, Телефон, Очила, Лаптоп, Завртка Воз

ToolBay Прецизност Шрафцигер Поставите Toolkit - 122 во 1 Електронски Поправка Алатка за Полнење за паметен

Залиха
DEN 431.76
Износ:

мала алатка за полнење и компјутерска алатка за полнење електроника за полнење електронски.Оваа шрафцигер малку сет, исто така, вклучува флексибилни вратило екстензија која ви овозможува да се дојде до оние тешко да се постигне завртки.[Сите алатки што ви се потребни за електроника поправка] На 122 во 1 раководство вклучува 98 шрафцигер битови многу од нив невообичаено специјалност битови, 1 magnetized возачот се справи со, 1 magnetizer/demagnetizer, 1 флексибилни продолжување вратило, 1 адаптер за cordless вежби, 1 анти-статички tweezer, 2 пластични pry crowbars,3 ултра-тенки & 6 стандард триаголник pry алатки, 1 микро завртка магнетни подлога, 1 pin на SIM-картичката и 1 вшмукување чаша.Додади ја оваа мини алатка поставува на вашиот алатки & дом колекција. [Солидна складирање кутија со јасни опфаќа] Оваа мини шрафцигер поставите доаѓа со двострано пластична кутија за складирање случај.Секој шрафцигер малку се нумерирани, што го прави лесно да се најде вистинскиот хексадецимален малку.Се ослободи од сите ваши шрафцигер поставува и да зачувате простор со сето ова во еден комплет.

Декларирани својства

Најдобри предлози