PRETYZOOM Божиќ Дрвени Figurine Дедо Десктоп Украс Божиќ Декорација Цртан филм Играчка Занает Оркестарот Приказ за Office Home Продавница

PRETYZOOM Божиќ Дрвени Figurine Дедо Десктоп Украс Божиќ Декорација Цртан филм Играчка Занает Оркестарот Приказ

Залиха
DEN 969.60
Износ:

Божиќ Дрвени Figurine Божиќ елементи дизајн со симпатична изглед, да се осигура нејзината популарност.Божиќ Дрвени Figurine Прекрасен подарок за пријатели на Божиќ, носи тони на забава за нив.Божиќ Дрвени Figurine Изработени од дрвен материјал, со висок квалитет и безбедна, ќе не е лесно да се пробие и издржливи.Божиќ Дрвени Figurine Компактна големина и лесен, лесно да се носат и продавница.Божиќ Дрвени Figurine Декорирате вашиот дом, ги стави во вашиот простор и ги красат вашата соба, како маса, маса, троседот, bookcase, полица, трпезариска маса, итн.Description Wooden Божиќ Десктоп Дама Боја за Цртање Украс за Домот Office Features-Материјал : Дрво.Пакет Including1 x Christmas Дрвени Figurine.

Декларирани својства

Најдобри предлози