Браун 7-во-1 Брада Тример & Коса Clipper, Сите-Во-Едно Manscaping Тример MGK5045, 13 должина прилагодувања со само 4 чешли, Детали Тример Прилог, Црно/Сино

Браун 7-во-1 Брада Тример & Коса Clipper, Сите-Во-Едно Manscaping Тример MGK5045, 13 должина прилагодувања со

Залиха
DEN 1058.16
Износ:

Цел живот остри ножеви за дури и брада средување & коса клипинг. 13 должина прилагодувања со само 4 чешли за голем број на различни брада & стилови на косата. 7-во-1 комплет вклучува лице & брада кроење, косата тример, уво & носот тример, чиста избричат жилет.Li-ion+ батеријата за 150% подолго време на извршување. 100% перат батерија тример vs претходниот модел MGK3040. Бесплатни Gillette Fusion5 Pro Glide жилет со Flexball технологија за чистење на бричење на вратот и лицето.

Декларирани својства

Најдобри предлози