simpoo се Повлече До Лентата за Вратата|Преносни Фитнес Опрема за Домашна Теретана| Поддржува 300lbs| Одговара на Повеќето Вратата Начини (До 32 W)

simpoo се Повлече До Лентата за Вратата|Преносни Фитнес Опрема за Домашна Теретана| Поддржува 300lbs| Одговара

Залиха
DEN 499.20
Износ:

Simpoo се ПОВЛЕЧЕ ДО БАР е домашна фитнес опрема, се трансформира во вашата врата во салата。Можете да држите обука на сите времиња и се посилни.Тоа е мулти-функционален фитнес бар кој можете да го користите за да не се повлече-up прозорци, push-up прозорци, седат прозорци,сосови и рамо вежби-секоја вежба треба да се изгради еден моќен горниот дел од телото.БЕЗ Дупчење,Не Tools,Без сврзувачки елементи,лесно да се прикачи на вратата.Simpoo се ПОВЛЕЧЕ ДО БАР одговара на 24-32inchs широка врата рамки,и Брадата До Бар вклопува 24-32 инчи широка врата рамки и помалку од 6.7 инчи дебели ѕидови.Simpoo се ПОВЛЕЧЕ ДО ЛЕНТАТА за користење Премиум Тешки Челична Рамка и Пена Опфатени се Справува,поддржува и до 300 килограми,и има три ергономски зафат позиции, тесен, широк и неутрални,за подобра обука.

Декларирани својства

Најдобри предлози