Midland 9522-P-12 Челик Хексадецимален Главата Приклучокот, 3/4-14 Хексадецимален Главата Приклучок

Midland 9522-P-12 Челик Хексадецимален Главата Приклучокот, 3/4-14 Хексадецимален Главата Приклучок

Залиха
DEN 1464.00
Износ:

Тип : оригиналниот стил o-ring нема задржување помеѓу.Тип б : типот б жлебот има задржување помеѓу.Npsm фитинзи вклучуваат превртена 60° конус во внатрешноста на внатрешно навој вртливата унија орев.О-Прстен лице печат фитинзи вклучуваат прецизност ритам во лицето на машки монтирање.Запечатување се јавува кога некоја О-Прстен е заробена во ритам со мазна, рамна страната која е стегната против лицето со лешник или орев и ракави.Станот страната може да се формираат или brazed кон крајот на цевка, или изработени на монтирање.Овој производ е произведен од страна на Midland.

Декларирани својства

Најдобри предлози