adidas Девојките Долгите Ракави Girly Tee Кошула

adidas Девојките Долгите Ракави Girly Tee Кошула

Залиха
DEN 359.04
Износ:

All star tee карактеристики долги ракави и lapped страна шевовите со криви капка опашка полите.Назад јарем со три pleats.Екран печати embellishments имаат специјалност мастила и се приклучи на adidas бренд марка.

Декларирани својства

Најдобри предлози