Спартанско Индустриски - 14 X 20 (100 Count) 2 Мили Јасно Reclosable Zip Поли на Пластика и Кеси со Resealable Заклучување Печат Патент

Спартанско Индустриски - 14 X 20 (100 Count) 2 Мили Јасно Reclosable Zip Поли на Пластика и Кеси со Resealable

Залиха
DEN 525.60
Износ:

СПЕЦИФИКАЦИЈА : 100 Брои - 14" Ширина X 20" Должина (Должина Исклучува Патент) - 2.0 Мили Јасно Запечатува Џамбо Zip Кеси - Јасно Дева LDPE Пластика.ВОДООТПОРЕН & ХЕРМЕТИЧКИ : Квалитет што може да се види и се чувствуваат - 100% херметички, нашите resealable поли кеси се заштити вашата стока од влага.Овие 14 X 20 Инчи zip кеси се совршени за пакување tshirts, кошули, јакни, џемпери, и други облека.ЕДЕН ДОПИР ПЕЧАТ : Нашата reclosable пластични кеси се лесно да се веднаш и сигурно само печат, забрзување на превозот и маркетинг операции, без потреба за импулс sealers или лента.Одлично за FBA пакување.ЧУВАЊЕ & ОРГАНИЗАЦИЈА : Овие кеси се направи полесно да се организираат и да ги чувате вашите облека, облека & облека, совршен за патување и движење.Тие се, исто така, одлично за индустриски, службата за храна и медицински индустрија апликации.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО : 100% Храна Одделение & Замрзнувач Безбедно - Издржливи, без Мирис & Не-Токсични.Нашите 12 X15 јасно zip кеси се идеални за чување, пакување на храна, се пече храна, печење добрите и бесплатен леб, тесто.

Декларирани својства

100 Count - 14” Width X 20” Length (Length Excludes Zipper) - 2.0 Mil Clear Sealable Jumbo Zip Bags - Clear Virgin LDPE Plastic. :

Најдобри предлози