Worx WX856L.9 20V 10 Орбитал Бафер/Полирач (Алатка Само)

Worx WX856L.9 20V 10 Орбитал Бафер/Полирач (Алатка Само)

Залиха
DEN 1785.60
Износ:

[ВИСОКО СЈАЕН ФИНИШ] орбитална акција работи на 3000 вртежи во минута и ќе те оставам автомобили, камиони, спортски автомобили, бродови, и RVs гледа како ќе ги доби професионално детални. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] и покрај тоа што е моќен и ќе добиете авто-продавница-квалитетни резултати, тоа е изненадувачки лесно да се користи.Управниот тркала стил се справи ви дава добра, дури и контрола. [ПРАВАТ ТОА СИТЕ СО ИСТИОТ БАТЕРИЈАТА] Worx Моќ Споделување е компатибилен со сите Worx 20v и 40v алатки, надворешна моќност и начин на живот производи. [ДОАЃА СО ЕКСТРА BONNETS] Микрофибер полирање, чистење, како и примена bonnets се сите кои се вклучени во овој комплет, така што ќе имаат се што ви треба за да започнете. [СОЛИДНА ИЗГРАДБА на КВАЛИТЕТОТ] Влијание-отпорни моделирани ABS пластика штити против капки и се грижи оваа полирач се уште ќе биде околу со години да дојде. [CORDLESS МОБИЛНОСТ] Овој бафер користи Моќта Споделување на батерија, така што немора да се грижите за вкусовите на кабелот или потенцијално опасна комбинација на електрична енергија и вода кофа.

Декларирани својства

Најдобри предлози