Корален Гребен - Премија Мирис на Нафта - Вечен Суштината Масла (10ml)

Корален Гребен - Премија Мирис на Нафта - Вечен Суштината Масла (10ml)

Залиха
DEN 70.80
Износ:

КОРИСТИ - Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Килибар стакло 10ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.Мирисни масла за надворешна употреба само.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.Корален Гребен - овошен јаболко, круша и морски тип со врвот белешки од круша, ананас, праска, cyclamen, и лимон, блискиот белешки од диња, јасмин, ylang, роза, слива и лили од долина, со бела мускусен, и heliotrope база забелешка.

Декларирани својства

Најдобри предлози