Homyl 2 Парчиња Флеш Повлече Latch со 2,4 Инчен Дијаметар, Не-Заклучување,Црна

Homyl 2 Парчиња Флеш Повлече Latch со 2,4 Инчен Дијаметар, Не-Заклучување,Црна

Залиха
DEN 2097.60
Износ:

* Индустрија апликации : aerospace; автомобилската патнички возила, камиони, електронски прилози; експонати; марина. * Одговара на рамна да панел кога инсталиран, со минимални издаденост во внатрешноста на плакарот.Малку аглеста pawl обезбедува тесна контрола на чувар, во рамките на tolerances. * Со 2,4 инчен дијаметар тие се дизајнирани за да се вклопи во стандард 2 инчен дупка исечок. * Малку аглеста pawl обезбедува тесна контрола на чувар, во рамките на tolerances. * УВ стабилизира најлон флеш latch дизајниран да го издржат тешките морски услови, трајни и практични, најпопуларните морски хардвер latch.

Декларирани својства

Најдобри предлози