Преносни се Тркалаат на Восок Потоплите за Отстранување на Влакна, Шанса Ролери Бразилската Депилација Восок Грејач за Жените и Мажите, foreverLily...

Преносни се Тркалаат на Восок Потоплите за Отстранување на Влакна, Шанса Ролери Бразилската Депилација Восок

Залиха
DEN 383.76
Износ:

ПРЕНОСНИ ВОСОК ГРЕЈАЧ - Компактна големина го прави лесен за носење.Погоден за салон, за домашна употреба, и лична употреба.(восок не е вклучен).НЕМА ШТЕТА ЗА нега на КОЖА Топла восок е Физичко отстранување на влакна, направи отстранување на влакна лесно, повеќе темелен, речиси и да нема болка.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Моќен брзо топење со висока ефикасност, само треба 20-30 минути, да се топи тврд восок ролери, можете да работата брзо.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ВО текот на ЛЕТОТО - Восок потоплите ролери брзо отстранување на влакна на телото, рака, нога, лактите, рака, нога, пазувите, што сте fondle тоа admiringly.Совет : Восок не падне надвор од нашите производи.КОРИСТЕЊЕ на ОПСЕГ - Депилација тек се користи за отстранување на влакна, нега, убавина, нега, одржување на кожата.Погоден за убавина салон, салон за убавина, спа, лична употреба во домот.

Декларирани својства

Најдобри предлози