Carrotez Ткиво Кутија Покрие Правоаголни - Декоративни Носителот/Организаторот за Дневна Соба, Кујна, Ноќен Стои, Канцеларија Биро & Автомобил 9.1X4.7X8.3

Carrotez Ткиво Кутија Покрие Правоаголни - Декоративни Носителот/Организаторот за Дневна Соба, Кујна, Ноќен

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Се облекуваат стандард, плоштад ткиво кутии со овој стилски покрие; Лесно се крие картон ткиво кутии; класичен дизајн е совршен за дома или за комерцијална употреба; Надополнува било оркестарот.Идеално решение за крие грозен ткиво кутии,фенси прилог на сите пастелни бои тема внатрешни работи амбиент.Мерење 9.1"X4.7"X8" во големината, Кожа Ткиво Кутија Корица има правоаголна форма која accommodates сите популарни ткиво кутии и може да бидат удобно сместени во секоја соба во вашиот дом или канцеларија.Отворени блузи овозможува лесно замена на празни ткиво кутии - само се прилагоди жици на покрие и ставете нова кутија внатре; Совршен за крајот на маси, ноќ стои, countertops, vanities и бироа низ вашиот дом; Употреба во кујна,спална соба, дневна соба, family room, занает соба, тоалет; Совршен за куќа, стан, condo, колеџ dorm соби, RVs и campers.Нашите Ткиво Кутија Маска е направена со користење на високо-квалитетни Тексас.Иако полесни од пластика,метал,хром,бронза,стакло,огледало,дрво,бамбус,ратан ткива опфаќа, Како памук,ткаенина,лен, тоа може да се мијат со lundry muchine.Овој имагинативен преземе ткиво кутија корица е достапна во повеќе бои и е сигурен да додадете декоративни допир на вашата бања, спална соба, или во која било друга просторија во вашиот дом или канцеларија.

Декларирани својства

Најдобри предлози