AUGEX Дијамант Сина Контролер,Голема Gamepad Подарок за Деца/Човек/Девојките/Жените(Сино Дијамант)

AUGEX Дијамант Сина Контролер,Голема Gamepad Подарок за Деца/Човек/Девојките/Жените(Сино Дијамант)

Залиха
DEN 878.40
Износ:

【Уникатен Дизајн】– Никогаш не се грижите за лабава копчиња или предизвикувачи кои не се држи со овој квалитет контролер!Ние се земе дополнителна нега за да бидете сигурни дека нашите контролори работи само како добро (или уште подобро!) од оригиналниот конзола производителот. 【 Движење Контрола】На PS4 браун далечински контролор, изградена-во два мотори, опремени со два мотори PS4 џојстик контролер технологија, нуди автентичен гејминг искуство на вашите омилени игри.Високо осетливи на движење контрола систем сетила на вашиот секој потег и знаци, како и предмети во играта ќе се движат и реагираат како ќе навалите, притисни и се тресат безжичниот PS4 игра контролер. 【Трае Батеријата】 – Не се решат за контролори кои умираат во средината на вашата игра!Нашите моќни безжичен контролер има долготрајни 800am батерија што ќе ви ги случува за повеќе – без да биде потребно да се полнат. 【Совршен За Сите Гејмери】 – Без разлика што вашиот гејмерски стил е, нашиот контролор ќе работат за вас!Во склопот прилагодлива за PS4/Pro/Тенок, Android, i OS, PC & Macbook да се покријат сите на вашиот гејмерски основи.Нашиот контролер е идеален за мажи, жени & деца слично!. 【Најдобри Услуги на Клиентите】 – имаме сигурен по продажба на услуги тим.Ако имате било какви проблеми со производот, откако таа ќе пристигне или ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници тим преку e-mail.

Декларирани својства

Најдобри предлози