Conido Полнење се Залагаме за Apple Види, Види Полначот Стои со Полнење Кабел, Магнетни Безжична Станица за Полнење Компатибилен со Apple Види SE Серија 6/5/4/3/2/1/44mm/42mm/40mm/38mm - Зл

Conido Полнење се Залагаме за Apple Види, Види Полначот Стои со Полнење Кабел, Магнетни Безжична Станица за

Залиха
DEN 366.96
Износ:

By држи вашиот Apple Види под оптимален агол на гледање, оваа smartwatch полначот се залагаме за Apple ви овозможува да го користите аларм функција, додека ви наплаќаат.Компатибилен со Сите Apple Види Модели - Полнење застане на обвинителна клупа за Apple Види Серија 6/5/4/3/2/1 и Apple се Види SE (вклучува 38mm 40mm 42mm 44mm верзија), Apple се Види Спорт, Apple се Види Најк Плус, Apple се Види Хермес, и Apple се Види Издание.На станица за Полнење за Apple Види што има вграден-во магнетни држачи за пуштање во вашиот smartwatch кабел-слободни.Елегантни, компактен дизајн држи вашиот види погоре десктоп површината за нула заштита и зголемена видливост.Фрли го во вашиот ранец и да се обезбеди сигурен полнење за вашиот smartwatch каде и да сте.Лесно приклучете го вашиот Apple се Види со шок апсорпција и високи-температура отпор.Џеб Преносни Полнење на обвинителна Клупа за Apple Watch - Лесен и компактен види додаток за Apple.Силни магнетни адсорпција ви овозможува да се прилагоди на агол слободно без deviating од полначот центар.

Декларирани својства

Најдобри предлози