SCI Кул Голем Капацитет на Фрижидерот, (+1C на +10C), 33 Сертификати. Ft. Автоматски се Одмрзне, Микропроцесори, Двојно Лизгачки Стаклени Врати GRM33W1A

SCI Кул Голем Капацитет на Фрижидерот, (+1C на +10C), 33 Сертификати. Ft. Автоматски се Одмрзне, Микропроцесори,

Залиха
DEN 1634.40
Износ:

Кабинет Вратата и Изградба Надворешноста направен од тешки мерач челик и готови со чип отпорни на ламинат винил слој од не 'Рѓосувачки челик надворешноста на сите СП модели внатрешните ѕидови се направени од бело-обложена екструдиран алуминиум со 300 серија не' рѓосувачки челик кат од не ' Рѓосувачки челик внатрешни работи на сите СП модели Кабинет и цврсти врати заштитени со ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-бесплатно, висока густина foamed во место уретан изолација.Аларми и Следење на Микропроцесори-базирани контрола на температурата и дигитални температура на екранот за да 0.1°C Корисник-прилагодлив висока/ниска температура аларми (и коишто се слушаат и визуелни) предупредување на корисниците да температура отстапување, и далечински сува контакти за далечински мониторинг стандард на сите GRM модели.Разладниот Систем Висока ефикасност за ладење за намалени оперативни трошоци R404a ладилни се користи во сите модели на Дното монтирани ладење системи со пред пристап за намалување на оперативниот бучава и лесен пристап за кондензаторот чистење.Перформанси се Очекува температура униформност на +4°C е ±3°C Високо стабилни оперативна температура гарантира сигурен опоравување по отвори вратата Секоја единица е индивидуално тестирани пред да превозот, перформансите на топ листите се вклучени во секој модел.Гаранција 24 Месеци делови, работна сила и компресор.

Декларирани својства

Најдобри предлози