Силен Max Батеријата 12V 12AH SLA Батеријата оди-Оди Елита Патнички SC40E/SC44E - 2 Пакет Бренд на Производ

Силен Max Батеријата 12V 12AH SLA Батеријата оди-Оди Елита Патнички SC40E/SC44E - 2 Пакет Бренд на Производ

Залиха
DEN 455.76
Износ:

ML12-12 F2 SLA е 12 V 12 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 - УЛ Уверение.Димензии : 5.94 инчи x 3.86 инчи x 3.98 инчи.Терминал : F2. Листата е за Батеријата само.Без жица подигнат или додатоци за монтирање вклучени.SLA / AGM истури доказ батерија е карактеристика на високо празнење стапка, широк оперативни температури, подолг сервисен живот и длабоко празнење се опорави.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.Поддржани од страна на 30 ден политика за наплата и полно 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози