Eaezerav 8 Pack Четка за заби Опфаќа Компатибилен Орално-Б Електрична Четка за заби Замена Четка Глави, Преносни Четка за заби Опфаќа Капи, Електрична Четка за заби Покрит

Eaezerav 8 Pack Четка за заби Опфаќа Компатибилен Орално-Б Електрична Четка за заби Замена Четка Глави, Преносни

Залиха
DEN 2301.60
Износ:

【8 PACK ЧЕТКА за заби ОПФАЌА】 Пакет се вклучени : 4 парчиња долги заби капи и 4 парчиња краток четка за заби капи.Четка за заби опфаќа за Перорална-Б серија круг замена четка главата (само продаде за опфаќа, не се вклучуваат замена четка глави). 【КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 Четка за заби патување случај направен од високо квалитетни PP Еко-материјал материјал, четка за заби опфаќа се силен и издржлив, лесен за чистење, 8 pack електрична четка за заби покрие доволно за вашата секојдневна употреба и за замена. 【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА】 Патување четка за заби покрие тесни одговара на покрива, има доволно простор околу нив, кога тие се покриени дека воздухот може да се добие во, да ги задржи на сува четка за заби и да дише.Секогаш го задржат вашиот влакната форма и чистота. 【 БЕЗБЕДНО ЗДРАВЈЕ】 многу уредни мала направа, одлична за заштита на вашите Усни-Б четка за заби во бањата од воздухот, unpleasantness.Четка за заби заштитник лесно се вклопува и во добро и не ќе падне за време на патувањето, погоден за употреба дома, на училиште, или на патувања и кампување итн. 【КУПИ СО ДОВЕРБА】 Ако имате било какви проблеми или незадоволни со вашата четка за заби маска, имаме 24 часа услуги на клиентите.Добредојдовте да контактирате со нашата служба за корисници тим, ние ќе ви даде 100% гаранција за квалитет.

Декларирани својства

Најдобри предлози