80 ВО 1 Професионални Компјутерски Поправка Алатка за Полнење, Прецизност Лаптоп Шрафцигер за Полнење, PC Чистење Комплет, со 56 Магнетни Делови и 24 Алатки, Компатибил?

80 ВО 1 Професионални Компјутерски Поправка Алатка за Полнење, Прецизност Лаптоп Шрафцигер за Полнење, PC Чистење

Залиха
DEN 594.48
Износ:

Гранули гумени облоги се справи, моќен ротација.Другите како Torx Безбедност, Flathead, Хексадецимален, итн.2) одговараат за Macbook Pro/i Phone.Направете го тоа сами, дозволете му на вашиот електронски производи подмладување или се развива во чудовиште перформанси, ова чувство е прекрасно.Продолжување род и флексибилни вратило на компјутер шрафцигер комплет содржи силен магнетизам, која може да stably апсорбира секој малку и цврсто да се привлечат мали навртки или мали метални делови преку magnetization на малку.Може да се користи во doorbells, играчка автомобили, smartwatches, приклучоци, итн.Три крила одговараат за Nintendo Вклучите/WII. ????【Започнете Поправка Сега】 : Отворете ја анти-солза најлон кеса пакет, ги собереш на заградени pc алатка за полнење, извади рачка, го изберат правото малку со површина означување, веднаш започнете ја вашата поправка патување, од почетник напредна да професионален мајстор.11 инчен 180° наведнуваат флексибилни вратило се состои од двојно-layer CRV пролет, висока еластичност и истрајност, отстранете ги шрафовите на различни комплексни агли.Слободни да DIY она што го сакате и поправка на вашиот омилен електронски производи.????【Ажурирање на Вашиот Електрична Опрема】 : Овој компјутер алатка комплет вклучува целосен алатки за вас за поправка на електронска опрема, 14 видови, 56 компјутери битови, а 24 појавување на алатки.Користете ја оваа алатка за да се отвори школка, отстрани или да го инсталира електронски компоненти/внатрешни интерфејси, како што се замена на матична плоча, екрани или батерија, така што да поправка на вашиот компјутер, лаптоп, смартфон, конзола за игри, клима уред и други апарати за домаќинство.

Декларирани својства

Најдобри предлози