SHEEHAN 20PCS Универзална Четка за заби Носителот ги Покрива Патните Преносни Четка за заби Главата Опфаќа Хигиенски

SHEEHAN 20PCS Универзална Четка за заби Носителот ги Покрива Патните Преносни Четка за заби Главата Опфаќа Хигиенски

Залиха
DEN 143.76
Износ:

✔Свежи патување, од четка за заби - Од четката start - Креативни отворено патување четка за заби главата капак, тоа е тоа, четка за заби може да бидат поставени по желба, да не валкани четка за заби и се грижи за, заштита на четката за коса не е контаминирана со други статии, заштита на оралната хигиена. ✔Безбедност и здравје - усвојува храна одделение pp материјал , е чиста и проѕирна , е не - токсични и нема да има чуден мирис , и е безбедно за употреба. ✔Погоден за повеќето четки за заби - Општи големина, повеќето четки за заби може да се користи (освен електрични четки за заби). ✔Мали и лесно да се носат - Патување, лесно да се носат.Лесно да се чисти и обновливи. ✔Она што Ќе Добиете за - 20*Четка за заби ги Покрива нашите грижете се-слободен 18-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози