Aduro Спорт Pullup Бар, Мулти-Цел Брадата До Повлече До Тренингот Бар за Вратата Дома Тренингот Опрема

Aduro Спорт Pullup Бар, Мулти-Цел Брадата До Повлече До Тренингот Бар за Вратата Дома Тренингот Опрема

Залиха
DEN 407.76
Износ:

Aduro Спорт се повлече до лентата за вратата одговара на повеќето вратата рамки дома помеѓу 27" 32" широк и до 6.3" дебели, може да има и до 300 кг.Оваа вежба бар, исто така може да се користи за да се подобри други тренингот искуства; вклучувајќи push ups-от, седат прозорци, и сосови, за да ја зајакне својата целиот горниот дел од телото. 6 поместена пена костец и ергономски рачки во различни локации обезбедува способноста да се фокусираат на одредени мускулни групи.Лесно да се соберат со вклучени настава водич без кавга; пренослив дизајн го прави лесен за чување.Поддржани од страна на Aduro Спорт Живот Ограничена Гаранција и пријателски НАС, клиент сервис, купите овој повлече до лентата со доверба.

Декларирани својства

Најдобри предлози