V-ТОП 2 Пакет Када Затка + 6 Pack Силикони Четка за заби Случај Опфаќа, четката за заби Носителот или Жилет Заштитник

V-ТОП 2 Пакет Када Затка + 6 Pack Силикони Четка за заби Случај Опфаќа, четката за заби Носителот или Жилет

Залиха
DEN 167.52
Износ:

Пакет од 6, различни бои се направи етикета за вашето семејство четка за заби, да ги задржи здравје,четка за заби опфаќа identifier, одговара за двете електрична четка за заби и прирачник четка за заби. 100% за храна одделение силиконски, BPA-free, патување четка за заби случај контејнери, добра за деца.Флексибилни, трајни, перат, и мека четка за заби капа; долго отворот на задната страна за да се задржи било рачни четки за заби и електрични четки за заби вентилирани и четка главата чисти.Четката за заби носителот или жилет заштитник, го прави голем дар или порибување-stuffer за деца.Преносни четка за заби заштитник на семејството или home & статистика, отворено, или на патување.

Декларирани својства

Најдобри предлози