INNSTAR се Повлече до им Помогне на Бендот Систем Прилагодлива Против Брзо Брадата До Помош Еластична Отпор Бенд Патент

INNSTAR се Повлече до им Помогне на Бендот Систем Прилагодлива Против Брзо Брадата До Помош Еластична Отпор

Залиха
DEN 959.52
Износ:

★ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : Полесно да се прилагоди на должината, полесно да го надминете тоа од бар.И ДВЕТЕ БОИ СЕ НА ИСТ ОТПОР НИВО, се чувствуваат слободни да ја одберете го вашиот фаворит. ★Идеален За Фитнес Добрите & Почетници : Ако имаат тешко време за добивање на брадата-ups, да се направи или не може да успее да се одржи на истата енергија, а тоа се повлече-up е, тоа ќе ви помогне да се направи полесно.И ако сте напреден,овој комплет ќе ви помогне да додадете дополнителни претставници по вашите мускули замор. ★Лесно да се отстрани, да се инсталира и да се прилагоди : Три вклучен отпор кабли и безбедност кука направи нејзината инсталација може да биде завршен во рок од 30 секунди.Тешки-должност ремени со тока за да ја определите должината и не се лизга нога stirrup дава поддршка за тренер, а тоа се повлече-up или брадата-up. ★Заштита со екстра ракави врз основа на отпор цевки, никогаш не треба да се грижите за добивање на повредени или добиете шлаг ако веројатно отпорот цевка прилепува за време на користење.На ракавите има ефект на намалување на оксидација на латекс цевка. ★100% Гаранција за Квалитет : Сите INNSTAR Производи Се Дојде со 100% Живот Гарантирано да се осигура може да се купи без било каква загриженост.

Декларирани својства

Најдобри предлози