Devansi Главата Рака Pad & Headband Гравитацијата Притисок за Намалување на Главата Подлога Перница за Oculus Потрагата Додатоци Слушалки со Удобно СТП Кожа Површината & Мека П

Devansi Главата Рака Pad & Headband Гравитацијата Притисок за Намалување на Главата Подлога Перница за Oculus

Залиха
DEN 326.16
Износ:

Компатибилност : ве Молиме имајте во предвид главата рака подлога наменета за Oculus Потрагата,може да се користи и како раководител подлога во Oculus Потрагата 2. Лесно Чистење : Сите headband и главата ремени од Devansi може да се мијат директно од машина за перење или само се избриша со чистење брише за чистење на површината.Топ Квалитетни Материјали : Направен од премиум СТП Кожа & Пена Перница, која обезбедува секогаш чистење на површината и мека поврзани чувство, намалување на гравитацијата притисок ефикасно.Лесно да се Инсталира и Расклопување : Лесно да се инсталира и расклопување, со единствена врвот одредување на рака може да се поправи headband позиција за да се спречи да се движат, обезбедување на подобра immersions додека во VR искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози