Goody Ouchless Женска Еластични Влакна се Врзуваат - 29 Брои, Црно - 2MM за парична Казна до Средна Коса - Болка-Слободен Коса Додатоци за Жени Совршен за Долготрајни Плетенки,

Goody Ouchless Женска Еластични Влакна се Врзуваат - 29 Брои, Црно - 2MM за парична Казна до Средна Коса - Болка-Слободен

Залиха
DEN 110.40
Износ:

Goody Ouchless, 29-Грофот : Goody Ouchless, Америка Број 1 Еластична, нуди поголема удобност од традиционалните конска опашка на сопствениците.Се создаде забава и уникатни фризури.Совршен за долготраен плетенки, ponytails и повеќе.Дизајнирана за фино да медиум коса.Болка-Слободно : Нашата болка-бесплатно, без-метал жартиери нема да финтата или повлечете вашата коса.Имајќи симпатична и удобен на целиот ден, долго.Убавината не секогаш значи болка.Штета-Слободен Силен Задржете : Од неуредна бухти да елегантни ponytails, плетенка дизајн и дебели внатрешното јадро им даде на овие Ouchless ластичињата максимална флексибилност и задржете.Така, пресврт тоа или да ја заврши – не грижете се за тоа.Smart Водат Основни : Дизајниран со Smart Водат Core која обезбедува 10х повеќе ponytails по еластична.Goody : Доведување стил и иновации на вашиот додаток игра, Goody верува дека забавно и функцијата не се взаемно исклучиви.Goody е со вас за секој момент од секој ден со светли отпечатоци, модели и модни додатоци за да ја засили својата игра.

Декларирани својства

Најдобри предлози