Goyunwel Zip Заклучување Кеси Голем 6X9 4 Мили Поли Zip Заклучуваат за Складирање Кеси 100 компјутери Ziplock Накит Кеси Ziplock Пластични Reclosable Торба Анти-прашина Јасно Zip Пакување

Goyunwel Zip Заклучување Кеси Голем 6X9 4 Мили Поли Zip Заклучуваат за Складирање Кеси 100 компјутери Ziplock

Залиха
DEN 350.16
Износ:

【ПЛАСТИЧНИ ZIP ЗАКЛУЧУВАЊЕ КЕСИ EALABILITY】големини од мерењата прирачник, и може да има грешки поради различните методи за тестирање.Zip Печат за Заклучување го штити вашиот стока од влага,придонесуваат за долгорочна конзервација. 【ZIP ЗАКЛУЧУВААТ за СКЛАДИРАЊЕ КЕСИ УПОТРЕБА】Goyunwell е zip заклучување кеси се совршени за пакување на маици, кошули,чевли и облека.Нашите reclosable поли кеси се значително повеќе сигурен од resealable cellophane виолончело и кеси.

Декларирани својства

Најдобри предлози