Homyl Нови 115 ° 4 Парче Позиција за Контрола на Зглоб, Заменливи за Southco C6-25 C6-5

Homyl Нови 115 ° 4 Парче Позиција за Контрола на Зглоб, Заменливи за Southco C6-25 C6-5

Залиха
DEN 1730.40
Износ:

* Погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, итн. * Направени од добар квалитет пластичен материјал во црно, долговечност, отпорност на корозија, добра цврстина. * Позиција за Контрола на Зглоб, Замена за Southco C6-25 C6-5. * 115 Степен Аретир и Нерѓосувачки Цевка. * Лесно интегрирање и едноставна инсталација без додаден цена.

Декларирани својства

Најдобри предлози