Морис 68323 Тенок Ѕид Топлина се Смалуваат Цевки, 0.098-0.039 Големина, 6 Должина, Јасна (Пакување од 50)

Морис 68323 Тенок Ѕид Топлина се Смалуваат Цевки, 0.098-0.039 Големина, 6 Должина, Јасна (Пакување од 50)

Залиха
DEN 168.72
Износ:

Тенок Ѕид Топлина се Смалуваат Цевки - Топлина се Смалуваат Цевки за Електрични Изолациони и Боја Кодирање.Топлина се Смалуваат Цевки се користи за Електрична Изолација, Жица Темперамент, Занимаваат, Splices & сите отпуштања.Флексибилни Полиолефин Цевки. 2 : 1 Се Намали Соодносот.Номинална за 600 Volt 257°F (125°C) континуирано работење.Топлина се Смалуваат Цевки форми Тешки, Мазна Изолирани Покривање отпорни на заеднички течности и растворувачи.UL224 Признати/АДС Наведени.Боја : Јасно.

Декларирани својства

Најдобри предлози