Флеш Јапонски Нокти Алатка Лак Зајакот Мала Мечка DIY Помине Накит Метал Pendant Помине Уметност Дијамант 3D Помине Уметност Декорација(2)

Флеш Јапонски Нокти Алатка Лак Зајакот Мала Мечка DIY Помине Накит Метал Pendant Помине Уметност Дијамант 3D

Залиха
DEN 2011.20
Износ:

Тип : Помине Уметност Накит.Големина На : Различни Големини.Облик : Љубов Срцето,Лак,да ги Заклучуваат,за скролување,Bunny,Мала Мечка.Бои : Златен.Пакет Содржина : 1pc 3 D Помине Декорација (само екстремитетите на мечка може да се движи).Пакет Содржина : 1pc 3 D Помине Декорација (само екстремитетите на мечка може да се движи)Форма : Љубов Срцето,Лак,да ги Заклучуваат,за скролување,Bunny,Мали Bear Colors : Gold Type : Помине Уметност Jewelry Size : Различни Sizes Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози