YNAHWT Бања Душеци Кактус Цветаат Цвет Everdays Тоалет Седиште Покрие Поставите Областа Килим 3Pcs

YNAHWT Бања Душеци Кактус Цветаат Цвет Everdays Тоалет Седиште Покрие Поставите Областа Килим 3Pcs

Залиха
DEN 688.08
Износ:

Материјали Меки Удобно 100% ployester врвот,Не се Лизга подлога, Мемориска Пена.Дизајн Лесно апсорбира вода, ПВЦ врати може да се задржи тркачи останува во место.Карактеристики Вода абсорбента и трајни, анти-пропадна.Секој сака да стапнал на мек килим мат по бања, овој тепих може да брзо се апсорбира твоите нозе е влага кога ќе тргнат на тоа.Лесно Нега Може да се мијат во машина или со рака.Dellivery Време 10-16 работни дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози